מטוס פרטי מחיר - טיסות פרטיות בשמי הארץ

לא למכורים בלבד

כמעט בכל רגע נתון מהזריחה עד לשקיעה, נמצא לו מטוס קטן בשמיים שמעניק לזוג אוהבים חוויה עליה יספרו לחבר'ה עוד שנים רבות. טיסות פרטיות בשמי הארץ הן כבר מזמן לא נחלתם של העשירים או המכורים לז'אנר התעופה, אלא מקום מפלט לזוגות אוהבים שרוצים להביט על העולם מלמעלה וליהנות משלווה רומנטית אמיתית.

לספר ברמה הטכנית על החוויה הרומנטית זה קצת הורס, אבל כדי שתהיו חכמים יותר, נספר לכם בכל זאת. טיסות פרטיות בשמי הארץ מתקיימות לרוב מעל גוש דן או אזור השרון, תלוי אם בחרתם להמריא מהרצלייה או שדה דב בתל אביב. ישנה אפשרות להמריא גם מאזור חיפה והצפון.

חבילות אירוח של טיסות פרטיות מתחלקות לשני פרמטרים עיקריים – זמן הטיסה והתוספות המפנקות. תוכלו לבחור בכל זמן טיסה שבין חצי שעה לשעתיים. קשה להמליץ על כיוון, שכן יש כאלו שימצו את העניין במהרה, ויש כאלה שירצו עוד ועוד. טיסות פרטיות בשמי הארץ מתבצעות בגובה נמוך יחסית, מה שמאפשר לכם ליהנות מנוף עוצר נשימה וראות מצוינת של כל מה שמעניין שם למטה – פארקים, אתרים, חופים, מבנים ועוד. החוויה מקבלת ממד מרהיב בשעות השקיעה והזריחה.

ואי אפשר בלי הפינוקים הקטנים. כל מה שעולה לכם בראש, כנראה שאפשר להשיג במהלך טיסה פרטית בשמי ישראל.  יין, שמפנייה, שוקולדים, צילומים, וידאו, ואפילו הצעת נישואין רומנטית, מתוך המטוס, או בעזרת מסרים על הקרקע. כבר בתהליך ההזמנה יבררו איתכם האם יש סיבה מיוחדת לחגיגה, ואם כן, ישמחו לסייע לכם להרכיב את החבילה המושלמת לאירוע.

לפני הזמנת טיסות פרטיות, יש לקחת בחשבון מספר דברים. ראשית, בגלל הגובה הנמוך, ישנה אפשרות כי חלקים ממהלך הטיסה יהיו קופצניים מעט, כך שאם יש לכם קיבה רגישה או פחד מטיסות, אולי עדיף לוותר. שנית, לעיתים, בעיקר בחורף, הטיסות נדחות בגלל תנאי מזג האוויר. גם זמני ההמראה עלולים להשתנות מכורח נסיבות שונות.

ומבחינת מטוס פרטי מחיר ? עלות טיסות בשמי הארץ מתחילה בסביבות ה1000 ₪ ויכולה לטפס גם לכיוון ה- 2000 (הכל תלוי בפינוקים).  בילוי נעים!

קרא על טיסה בכדור פורח באתר סקאי טרק – האתר המוביל בכדורים פורחים.

אזהרה!!! בימים אלה נלחמים משרד התחבורה ורשות התעופה האזרחית בתופעה מדאיגה. טייסים פרטיים אשר מציגים עצמם באינטרנט כחברת תעופה לכל דבר. טייסים פרטיים אלה אשר פתחו אתרי אינטרנט עצמאיים, מבקשים לצבור ניסיון (שעות טיסה) על חשבון הציבור במטרה להתקדם לחברות ארקיע ואל על. הקפידו להזמין מחברת תעופה אמינה וותיקה הבוחרת את טייסיה בקפידה ודרשו לראות ביטוח ורישיון ממשרד התחבורה !!!

לקוחות מספרים

בחרתי בטיסה רומנטית עם חברת סקאי. הטיסה היתה נהדרת ותודה מיוחדת לתומר הטייס שהסביר והנעים לנו לאורך כל הדרך!
שרון ארד
טיסה רומנטית

יש לכם שאלות? צרו קשר

חייגו עכשיו 053-3581152 או השאירו פרטים:

לפרטים חייג: